Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a játék indítás...

Miért fagy ki a játék indítás után?

Figyelt kérdés

Eddig 64 bites win 7-em volt a World Of Tanks minden probléma nélkül futott rajta, most újratelepítette a gépem az informatikus ismerősöm és 8.1-es win van most rajta.

Elkezdek játszani és hirtelen fogja magát és bezárja magát a wot, vagy esetleg kidob a menübe, amikor próbálok visszalépni a játékba, mert még nem ért véget, akkor nem engedi és újra kidob. Amint vége a meccsnek akkor visszaenged és új meccset tudok kezdeni. Amikor néztem valami 140-500 as pinget írt a szerver (mindkettő).

Lehet, hogy azért dob ki, mert túl sokan vannak a jutalmak miatt?

Amúgy a játékkal együtt telepítettem a Direct X-et úgyhogy nem tudom mi lehet a baja, semmilyen hibaüzenet nem jelenik meg a képernyőn.



2016. jún. 12. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy win7 vagy 10 de nem 8 vagy 8.1 az XAR
2016. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem W8.1 van és semmi gondom nincs vele. Ja és NEM SZAR !!!!!!!!!!!!
2016. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az, mindég is az volt, ami bevált az a 7-es.
2016. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem win 7em van. Nekem is rendszeresen lefagy, de 2 perc után normálisan belép és semmi gond. Legyél türelmes.
2016. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!