Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a Windows...

Mi baja lehet a Windows 10-nek? (bugos)

Figyelt kérdés

Néha előfordul, hogy bebugosodik a win 10-em, ilyenkor nem nyitja meg a start menüt, hiába kattintok rá. Később pedig a hangja is elmegy az egész gépnek. CSak akkor jön helyre, ha újraindítom. Ilyenkor nem telepít frissítéseket.

A gépem azt írja a windows naprakész, viszont mikor próbáltam manuálisan frissítést keresni, ezt írta ki: "Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak (0x80244017) hasznát veheti."

Mi lehet a gond? Mit csináljak?



2016. jún. 13. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Eseménynapló mit ír?
2016. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, tiszta telepítéssel. Nekem az segített.
2016. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Daniel Barna válasza:
hát ez még nem a teljes W10. úgy tudom hogy majd augusztus-szeptemberben jön ki a normális. ez még úgymond "demo" verzió
2016. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na most néztem, az eseménynapló is valami hibát írt..

A tiszta telepítés mit takar?

2016. jún. 13. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha frissítetted azért buggos, az a gond.
2016. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tiszta telepítés azt jelenti, hogy legylulod a HDD-t vagy az SSD-t (particionálás, formázás) és egy telepítő DVD-ről vagy pendrive-ról telepíted a Windows-t. Általában akkor bugos a Win 10, ha ráfrissítik egy Win 7-re, 8-ra vagy 8.1-re.
2016. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!