Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldhatom meg?

Hogyan oldhatom meg?

Figyelt kérdés

Van egy Webkamerám, aminek a Webkamera része fura mód nem működik, de a mikrofon jó benne. Ha egy videót akarok felvenni, tök jól felveszi a hangom (Pici zúgással) Ha viszont a TS felvevőjével próbálom ott meg halk.

Felvehetném a Windows hangját, (játék+TS) de erre nincs lehetőségem, mert idióta a hangdriverem, és Realtek HDAudio Inputon van, amit csak akkor lehet állítani, ha jack dugós mikrofonom van. A webkamerám meg ugye USB-s.

Van egy jack dugós mikrofonom, de az +30decibel után se vesz fel semmit, szóval ez a lehetőség kiütve.

Megtehetném azt is, hogy felveszem a Webakamerával a többiek hangját is, de ahhoz a minősége túl rossz, és így is (halkan) lehet hallani... (Miközben elég hangos a hangszoró) Gondoltam arra, hogy felhúzom a Webakamerám érzékelését/hangját. Na most szomorú helyzet, de sajnos a Windows ezt sem engedi.

Egyben: A TS-es felvétel túl halk, a hangot felhúzni nem tudom. A szimpla felvétel jó. A Windows-on belüli hangokat NEM LEHET felvenni a hangdriverem miatt. A hangdriverem CSAK a jack dugós mikrofont érzékeli, ami meg ugye rossz.

IGEN gondoltam arra, hogy veszek egy Tesco-s retket, de most semmi kedvem rá, és ha van megoldás, itt talán válaszoltok rá.



2016. jún. 15. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A Stereo keverő engedélyezve van a rendszerhangok felvételéhez ?
2016. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Yep, de a Hangdriver automatikusan blokkolja. (Realtek HD Audio Input.)
2016. jún. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!