Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond? Teljesen...

JackDenielsz kérdése:

Mi lehet a gond? Teljesen lefagy a gépem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a gond?


Van egy Asus GL552JX notebookom

i7 proci, 8gb ram, gtx 950m 4gb-os videókártya, win 10pro-val. Kezdetben nem volt gond de az utóbbi időben hozzátenném hogy a gép még 1 hónapos sincs Leuge of Legends játék közben gondol egyet és teljesen lefagyasztja a gépem, fejhallgatóm van és abba pedig egy erős vibráló hang szól olyankor, ki kell kapcsolnom a gépet majd újra be, kezdetben nem volt vele gond, most lett ilyen és nem tudom miért.. Van amikor csak egyszer van amikor többször is 1 meccs alatt és az is változó, hogy mikor a játék elején, közepén, akár a végén..

Érdeklődnék, hogy mi lehet a gond? esetleg egy újratelepítés azon a meghajtón amin az op. van illetve maga a játék újra feltétele, letöltéssel együtt?!


Trollokat, okoskodókat, kárörvendőket stb.. kérem ne írjanak!


Előre is köszönöm a választ/válaszokat!



2016. jún. 16. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Játssz valami más játékot vagy kalapáccsal ütögesd meg a lapost amiért silverbe kerülsz miatta! ._.


na ennyit a trollkodásból meg az okoskodásból ha már könyörögtél érte hogy legyen..


nem kell újratelepíteni mentsd le az adataid és futtass le egy factory resetet ez visszaáll mintha most hoztad volna haza a boltból. én valami vírusra vagy bányász programra tippelek mert ez a leterhelt gép jele általában ilyen pl ha elfogy a memória


viszont ahogy észrevettem hogy a lolban a halál pillanatában szokása a játéknak belaggolni gép teljesítménytől függetlenül ez van amelyik patchben előjön van amelyikben eltűnik érdekes bug bár lehet hogy i7 5960x + 4way sli titan x megoldja de olyanhoz még nem volt szerencsém :D


https://www.youtube.com/watch?v=4_rCZnwinso

2016. jún. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom lementeni az adataimat? Illetve ez alatt azt érted, hogy minden ami fent van a gépen megmarad ha lementem?
2016. jún. 16. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

kell valami külső tároló pl külső merevlemez vagy használsz valami felhő alapú szolgáltatást pl googledrive ha ide feltöltöd a cuccaidat akkor amíg tudod a felhasználóneved és a jelszavad addig le tudod őket bármikor tölteni bár igaz hogy ez eléggé korlátozott a tárhely de pl a mega-ra 50gb-t is fel lehet tölteni bár azt még nem próbáltam


utána ha elvégzed a factory resetet mindent törölni fog a gépedről viszont amiket feltöltöttél azt bármikor letöltheted

2016. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!

Sajnos nincs külső merevlemezem, és az egész E meghajtómat szeretném meghagyni, túl sok a letöltött dolog rajta és azon tudom, hogy nincs vírus. (itt tárolom a játékokat, filmeket). Amikor a vírusírtóval elvégeztem egy teljes vizsgálatot akkor mindig a C-n jelzett ki trójait, illetve valami PUP.optional... - és mindig másfajtát. Ez a vírusírtó miután egy youtube videó segítségével sikerült licenc kulcshoz jutnom teljesen müködött mintha megvettem volna azonban mikor ezt megcsináltam végigment a keresés de a végén kiírt egy hibát ami miatt nem fejezte be a vírusírtást csak bezárta magát a vírusírtót, lehetőségem volt miközben ment a vizsgálat megnézni, hogy melyek azok a fájlok amiket vírusként észlel, nagyrészét megtaláltam és töröltem de volt amit nem találtam sajnos így azt nem tudtam törölni. Az este lefuttattam egy teljes vizsgálatot a windows defenderrel, és semmit nem talált.

2016. jún. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!