Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó készítő programot...

Videó készítő programot tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Egy olyasmi program kéne nekem mint a Windows Movie Maker.

Vagy tudnám konvertálni a windows movie maker formátumát mondjuk .avi-ra? előre is kösz . ja és ha lehet ingyenes


2010. ápr. 12. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Windows Movie Maker.

A Windows készítői nem tették valami egyértelművé a Movie Maker használatát.

Fájl/filmfájl mentése (és nem mentés, vagy mentés másként) - itt ki lehet választani, hogy a Movie Maker milyen formátumba hova tegye a videót. (alapértelmezettben azthiszem avi-ként menti le)

Amit a mentés lement, az csak egy projectfájl, ha nézted a tulajdonságait néhány KB.

2010. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs jó ingyenes videószerkesztő program./nem baj ,ha megcáfol valaki,örülnék neki :) /

Ami sokat tud,de azért még elég kezes:

Corel VideoStudio

Pinnacle Video Studio

2010. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem használj AVS Video Editort. Ez a végén még a youtube-ra is felnyomja a cuccot.
2010. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
amit előtted irtak jók,csak nem tud olyan sokat,kb annyit mint egy movie maker,ha komolyabban akarsz videót vágni,érdekel is a dolog nemárt szerintem beszerezni egy sony vegas 7.0 át 140 mb a program,sok cd kulcs van a neten,hd minőségben,nagyon sok dolgot lehet vele csinálni picit nehéz a használata.
2010. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!!:)
2010. ápr. 13. 19:18
 6/10 A kérdező kommentje:

ja és lenne még egy kérdésem , tehát megcsinálom a videot mindent bevágok oké, és egy olyasmi program kéne amivel ehez a videóhoz hasonlo dolgokat tudnék szerkeszteni : http://www.youtube.com/watch?v=oP6uwtV9uMM

remélem érthetően irtam

2010. ápr. 13. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyikkel meg lehet csinálni,próbálgasd őket és használd azt amelyik a legrokonszenvesebb.

Az Adobe Premiert még meg kell említenem,de annak a használata mindnél bonyolultabb,elsőnek nem ajánlom.

2010. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi!!
2010. ápr. 13. 21:46
 9/10 anonim válasza:
sony vegas:Daza tuti:D
2010. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi

lenne mégegy kérdésem : Ha kivágok egy videobol amit nem én csináltam egy részt de van alatta egy zene azt hogyan tudnám eltüntetni?

2010. ápr. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!