Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb, a Windows...

Melyik a legjobb, a Windows '95, '98,2000, XP, Vista,7, az UHU Linux, vagy az Ubuntu?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik oprendszer futna a legjobban egy ilyen gépen:

CPU Intel Celeron 1,70 Ghz; HDD 40 Gb; 1 Gb DDR RAM; Ati Radeon 128 Mb Videókártya.


2010. ápr. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Xp párti vagyok (ha windows)!A Vista NEM jó!!És nem is futna rajta, a w7 szintén túl nagy igényű hozzá! Az xp előttiek pedig kevésbé megbízhatóak,és nehezebb a használhatóságuk.

Ha linux párti vagy akkor szerintem mind a 2 fog futni rajta! A linux elég jó de sajnos sokan win-t használnak, így kvázi az univerzálisabb, könnyebb programokat találni hozzá!

2010. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén az Xp-t javaslom, a Vista ill. Win7 számára gyenge a géped,

Linux esetén az Ubuntu helyett inkább a Xubuntu-t, mert a rendszerigénye jóval kisebb.

[link]

2010. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló rendszerrel jól fut az Ubuntu.
2010. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. Ha játszanin szeretnél akkor csak xp. Ha nem játszol, akkor én az ubuntut javaslom. Mindent tud ami kell. Videó, zene, inetrnet, irodai programok. És ingyenes.
2010. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ubuntu. Gyorsabb, mint az XP és tud annyit mint a win7 vagy a vista.
2010. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!