Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Photoshop trial verziója...

A Photoshop trial verziója rak valamilyen vízjelet a képre?

Figyelt kérdés
Helósztok. Eddig Photoshop trial verzióját használtam textúrák készítésére, és adtam is már el olyan assetet, amihez a textúrát PS triallal csináltam. A keresett pénzből előfizettem a Photography csomagra, de kíváncsi vagyok, hogy rakott e valamilyen láthatatlan vízjelet a textúráimra, mert sok trial progi ugye vízjellel jelöli meg a kimenti fileokat. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 17. 19:31
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Ha vízjelet nem is, de a fájltulajdonságokba beleírja magát. És nem csak a triál verzió.
2016. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát valahol a binárisban szerepel, hogy ez Adobe termékkel készült stb., de magára a megjelenített pixelekre nincs hatással? Csak, mert miután beimportálom Unreal Enginebe, az egy tömörítési eljárást hajt végre a képen, aminek következtében a binárisban tárolt vízjel valószínűleg megsemmisül. Ami igazából nem is fontos, mert csak a megjelenítésre gyakorolt hatás érdekel. Tehát szerinted nincs a képeken mondjuk egy 1%-os alfájú vízjel réteg? Ha van akkor újra exportálom a megvásárolt verzióval, csak hát feleslegesen nem akarok 100 egynéhány képet újra exportálni:D
2016. jún. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!