Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program windows...

Létezik olyan program windows op-rendszere ami autómatikusan kijavitja a helyesirást? Esetleg Androidra is van?

Figyelt kérdés

Rám férne, mert nem vagyok a helyesitók gyöngye,diszlexiával is küzködök, nem vagyok számitógép zseni sem, ugyhogy ha be lehet állitani valamit a gépen hogy kijavitsa a hibákat akkor pls mondjátok meg, engem ugyanis zavar hogy nem tudok helyesen irni, tudom ott vannak a könyvek amiköl meg lehet tanulni, de minden probálkozásom ellenére még mindig nem tudok helyesen irni :/

igen azt is tudom hogy magamtól kéne tudnom helyesen irni, nem pedig egy program segitségével, de ugy hátha jobban berögzül.

Android tudom valameilyke van automatikus ellenörző, de nekem nincs, vagy legalábbis nem tudom hogyan kéne beálitani.

Meghalgatok bármien javaslatot :)

De kérlek ne hurogjatok le


2016. jún. 18. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2016. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:
Microsoft Word, viszonylag értelmes ellenőre van. (Régi Word/Office is teljesen jó.) Ha chatportálon vagy más weboldalon akarsz ellenőrzést, akkor írd meg a Wordben, fésüld ki ott, majd másold át a kívánt helyre.
2016. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy diszlexiával küzködsz elég jól/helyesen írsz. Jó hallani olyan embert aki megakar tanulni helyesen írni annak ellenére, hogy nehezebb neki.

Csak így tovább!

2016. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Böngészőben Írj valami szövegdobozba valamit, jobb gomb, helyesírás ellenőrzése, letöltöd a magyar szótárat, és kész. Ha valamelyik szót elgépelted akkor pirossal aláhúzza, és megpróbálja kitalálni a helyes szót(jobb gomb a szóra)
2016. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, eddigiek remélem meg oldják a problámat, ki fogom öket probálni, csak már nagyon idegesitett hogy chatelek valakivel és mindig kijatitja a hibáimat, tudom nem bántásból teszi, de szörnyen idegesitö amikor folyton kijavit, másrészt pedig aaratlanul is de elitéljük azokat az embereket ai nem tudnak helyesen irni, és elég ciki az is hogy folyton bocsánatot kérek ezekért a dolgokért, de remélem eze majd segitenek, de további javaslatot is meghalgatok :)
2016. jún. 19. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A „barátod"(google.hu) is tud segíteni. Ha hirtelen nem jut eszembe, hogy kell helyesen írni egy szót, csak beírom, és legtöbb esetben már ki is javít. :)
2016. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!