Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kapcsoljam be windows...

Hogyan kapcsoljam be windows 7-en az aerot?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam a szolgáltatások között kerestem a desktopot nem volt semmi desktop ott!Akkor driver max-ról szedtem le ami mindig bevált a régi gépemnél ahogy láttam ennál is sikerűlt beálítani de valahogy aero nem jött le semmi se volt! Akkor még driver boosterel próbáltam avval se jött össze sehogy se tudtam ti hogyan állítottátok be az aerot? (windows 7 proffesional)

2016. jún. 22. 13:27
 1/7 anonim válasza:
személyre szabás menü
2016. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ember olvasd már végig a kérdést!!
2016. jún. 22. 13:28
 3/7 anonim válasza:
Telepítsd a videokártya driver-jét vagy frissitsd.
2016. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az ilyen driver keresők sokszor sz*rt se értnek, nagyobb galibát okoznak, mint amennyi hasznuk van.

Nézd meg milyen VGA -d van, és tölts le manuálisan a drivert.

[link]

[link]

[link]

stb..


Ha a VGA driver gond megoldódik, utána állítani sem kell semmit, választasz egy Aero témát és kész vagy.

2016. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebből se működött eggyikse az első fogalmam sincs micsinált de semmit a második egyáltalán nem mert intellem van a 3. pedig 10 perce halada töltés de még egy milimétert se haladt!!!
2016. jún. 23. 18:05
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Ne privátba!


"Van VGA biztos de honnan gondolod hogy nekem nvidiás a videókártyám?"


Sehonnan, csak felsoroltam a 3 leggyakoribb GPU gyártót, és belinkeltem a driver letöltő oldalát.

Neked kell tudni milyet vettél, nem az enyém a gép.

Ha nem tudod, számos program segíthet kideríteni. GPU-Z, AIDA64, Speccy, stb.

Gyakran, ha már sok nem oda való drivert telepített a felhasználó, az is gondot okozhat, mert emiatt nem működig az új, vagy ha működik bugos lesz.

Ezek letakarítására az egyik legjobb a DDU vagyis Display Driver Uninstaller.

Miden általam említett programot gugli barátoddal könnyen pillanatokon belül megtalálhatod. Most nincs kedvem linkelgetni.

2016. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!