Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Blender3D nevű programba...

A Blender3D nevű programba nem tudok körbenézni, mi lehet a baj? (bővében lent)

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy a kamerával nem tudok körbenézni hanem magában a programba.Ha készítek egy figurát csak egy adót szögből látom (kívülről) nem tudom minden oldalát megnézni, ez mért van?Ha tutok olyan verziót ami jól működik rakjatok letöltési linket kérlek.

2016. jún. 22. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd lenyomva a középső gombot, vagyis a görgőt.
2016. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az volt a baj hogy laptopom van és annak a szélén lévő körgövel nem működik, de egére kipróbáltam és azzal működik.
2016. jún. 22. 23:15
 3/4 tabaki ***** válasza:
Nagyobb lépésekben forgathatod a 2-4-6-8 numerikus billentyűkkel is. Ettől függetlenül énnekem eszembe nem jutna egér nélkül kísérletezni a modellezéssel.
2016. jún. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is egére kezdtem a modellezést és aszal is fogom.Csak eddig más programot használtam, két három napja álltam át ere a programra és még nem tudom teljesen hogy hogy kel irányítani.
2016. jún. 24. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!