Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a GIMP pluginokat/k...

Fedóra89 kérdése:

Hogy lehet a GIMP pluginokat/kiegészítőket letölteni, feltelepíteni, beépíteni a programba?

Figyelt kérdés

Le töltöttem a GIMP 2.8 verzióját, viszont raknék bele pluginokat és ennek mi a menete?

tudom, hogy ezen a linken kell keresgélni, és letölteni:

[link]

de nekem ez az oldal zavaros, sőt még regisztrálni se tudok,,hiába írom be a nevem a LOGIN-ba..Örülnék, ha hozzáértő szépen leírná..:)



2016. jún. 15. 17:36
 1/7 DjImipapa ***** válasza:

Dolgozz meg érte...:)

[link]

alul letölthető a kézikönyve, olvasgass....nyilván ezer más dolog is van benne, mielőtt azokat is megkérdeznéd:):)

2016. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi.. :)
2016. jún. 15. 17:45
 3/7 DjImipapa ***** válasza:

Dolgozz meg érte...:)

[link]

alul letölthető a kézikönyve, olvasgass....nyilván ezer más dolog is van benne, mielőtt azokat is megkérdeznéd:):)

Sőt továbbmegyek, minek regisztrálnál oda??? Nekem anélkül is lejönnek, telepítése meg youtubon..............

https://www.youtube.com/watch?v=TQwi9jAmFCo

2016. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a kiegészítő mondat,már segítség volt..:) köszönöm szépen..:)
2016. jún. 15. 19:27
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom letölteni..:( ezért gondoltam, hogy regizni kell rá előtte..:P nem is igazán értem az egészet.:(
2016. jún. 15. 19:51
 6/7 DjImipapa ***** válasza:
Itt működik....ennyi. hogy ott mé nem, rejtély!
2016. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DjImipapa ***** válasza:

Még a tabletem is leszedi!!!

[link]

Pl.ezt is.

2016. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!