Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nexus 5x . Apk telepítése hogyan?

Nexus 5x . Apk telepítése hogyan?

Figyelt kérdés
Felszeretnék telepíteni a telefonra egy programot, pontosabban egy játékot, amely természetesen .apk kiterjesztésű. Mikor azonban próbálnám feltelepíteni, azt írja a telefon, hogy semmivel sem tudta megnyitni a fájlt. Ezt az Astro fájlkezelőben próbáltam. Google Play áruházban különböző apk installer alkalmazásokat találtam, de egyiket sem szívesen próbálnám ki csak úgy random, mert egyiknek sincs túl jó értékelése és nem akarok mindenféle általam ismeretlen alkalmazásokat feltelepítgetni. Hogyan tudnám feltelepíteni a játékot?

2016. jún. 23. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez be van jelölve?

[link]

2016. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, bejelöltem de ugyanazt írja.
2016. jún. 23. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a fájl sérült?Nálam is van olyan fájl amit nem tud megnyitni de minden mást meg hibátlanul.
2016. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem újra, nem jó. Másik helyről is, még mindig nem jó. Mintha hiányozna egy app, ami tudná telepíteni a .apk-t. Ez szerintem olyan lehet, mint a PC-nél mikor nem tudod megnyitni az Excel táblázatot, mert nincs Excel a gépen...
2016. jún. 23. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond mi az az app.Hátha nálam működik.
2016. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minecraftról lenne szó. Pocket Edition természetesen, és elvileg a legújabb verzió.
2016. jún. 23. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Én annyira nem ismerem,de a tesóm eddig mindegyikre fel tudta rakni,holnap teszek egy próbát a Nexus-on és írom a fejleményeket.
2016. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis felraktam egy másik fájlkezelőt és így megoldódott minden gondom, feltudtam telepíteni a játékot. Eddig mindig az Astro-t használtam, ami ezen a telefonon nem tudta feltelepíteni a játékot... Furcsa.
2016. jún. 26. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!