Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Zserard nevű felhasználó kérdése:

A left4dead 2 című játék nem megy. Elindítom steam-on kiírja, hogy fut, de semmi nem jön be a játék! Kiírja, hogy szinkronizálás, majd eltűnik és már a fut felirat sem jelenig meg. és ugyan ez megy. Windows 10 rendszeren próbáltam. Megoldás?

kompatibilitási problémákat is végig jártam. kérlek segítsetek ha tudtok!!! SÖR a jutalom a megoldónak!!!! ;) tudtok segíteni???

Kérdések hasonló témákban: játék, online játék, Left 4 Dead 2, Steam, fizetett licence

2016. jún. 24. 15:51  Privát üzenet  

A válasz
Nekem más játéknál bejött, hogy rendszergazdaként indítottam a steamet, egy próbát megér

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jún. 24. 17:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok játékot el indítani mivel mindig azt írja ki hogy hiányzik valamelyik dll. file mikőzbe már minden hol próbáltam le tölteni a win8-ra a directx-et esetleg tudnátok segíteni?
Vettem egy Lenovo G500as laptopot. Miért van az hogy az Assassin Creed 3 rohadtul laggol rajta és még a dishonored 1 is? Ezeknek tudtommal nem szabadna laggolnia. (még csak ezt a...
Valaki van aki nagyon ért a Tunngle nevű programhoz és a routerekhez? Már vagy 6 éve szívok a Tunngle-el ha belépek egy szobába mindenki X-es nem kapcsolódok hozzájuk bármit...
Avast vírusölőt szeretném a gépről letörölni, de sehogy sem megy, unlocer-rel sem engedi. Próbáltam revo uninstallerrel, próbáltam dos-ból is, de mind sikertelen. Van valakinek...
Van egy wp, nokia lumia 625 és nem tudom csatlakoztatni a zune-hoz. Bedugom az usb kábelen próbáltam de akkor sem megy. Mit mondtok mi lehet a probléma?
Az miért van, hogy föltöltök egy fájlt a Data_hu-ra, és nem dob linket? Kiírja hogy szinkronizálás 100% de a link sehol:S. Meg próbáltam máshol is, zippy, mediafire,4share, és...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!