Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez tényleg igaz a Win10-ről?

Ez tényleg igaz a Win10-ről?

Figyelt kérdés

Itt olvastam Gyakori kérdéseken, be is másolom őket.


Ha nincs érvényes Win kulcsod akkor vissza mész 7 -esre, mert a 10-es loaderek jelenleg csak 1-1 hónapig stabilak, következő nagy frissítésnél már nem tudni hogy fog menni, mert rendszeresen kötelező frissítéssel kerülnek fel loadert kiiktató részek, kicsit szélmalom harc, de a kötelező frissítéssel elérte hogy mindenképp észlelje a kalozkodókat.


Szórakozzatok csak kalóz Windowsokkal, mit gondoltok a Microsoft hülye, nekem a nem eredeti véget tiltotta le az alaplapomat, szériaszám miatt. Meg kellett vennem aztán egy eredetit.


A Microsoft rendszere nyilván tartja hogy mit mikor mivel aktiváltál. Amerikában most kezdődtek el a tömeges perek, megkezdte a feljelentéseket ,és szerintem ez máshol se fog magára sokat váratni.


Bármilyen illegális aktiválás csak ideiglenes, időnként újra kell aktiválni a windows-t. Ez lehet automatikus (van ilyen program), és van amit neked kell.Általában 180 naponként történik ez meg. Na szerinted a Microsoft rendszere nem rögzíti hogy nem véglegesen aktivált verziót használsz, és mindig más széria számmal van aktiválva ? Hát dehogynem. De mindenki maga tudja mit csinál. Amúgy elárulom hogy amióta frissítettem 10-re , már raktam vissza másik rendszert, és láss csodát aktiválta magát automatikusan. Honnét is tudhatta a "termékkulcsomat" ? Sok mindent tárol a Microsoft szerver,hidd el.



#Windows #AKTIVÁLÓ
2016. jún. 27. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, rendszeresen ad ki nagyobb "folt" -okat, amik a rendszer töltést is befolyásolják, és a loadert is kiiktatják így...


Nem, az alaplapot nem tiltja le, max újra kell telepíteni.


Igen, IP és egyéb hardver azonosítókkal rögzítik ki-mikor-hol telepített...

Amcsiknál most pereltek be több tucat embert aki üzlet szerűen telepített illegális Windows -t és Office -t.


Az ideiglenes a KMS, ezek lényegében vállalati szinten találták ki, hogy tömegesen tudjanak aktiválni rendszerüket. Persze ez csak korlátozott ideig működik, és időnként újra kell aktiválniuk.


Automatikus aktiválás UEFI -vel van, ott tuja a bioszba tárolni hogy tartozik -e hozzá érvényes licence kulcs.

2016. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy elárulom hogy amióta frissítettem 10-re , már raktam vissza másik rendszert, és láss csodát aktiválta magát automatikusan."

Ez azért lehet mehet OEM redszer volt ahhoz a géphez.

(Ritkán elöfrdul hogy leszedik a rendzert és Ubuntut, vagy Free DOS -t raknak amúgy pl. Win8 -al szerelt gépre, és így alsóbb árkategórián eladhatják)

2016. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Win7-ről frissítettem Win10-re, automatikusan aktiválta a loader-rel. akkor nekem is kell majd aktiváljam KMS?
2016. jún. 27. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azóta használom amióta kijött az első végeleges verzió(augusztus vége talán, nem tudom már pontosan), semmi gondom nem volt. Semmit nem tapasztaltam azok közül amiket leírtál.


Azt viszont érdemes megjegyezni, hogy ha a microsoft szándékosan letiltana bármilyen hardvert az sokkal inkább büntetendő lenne mint a kalózkodás.


Amúgy meg ha ennyire parázol, akkor keress valahol olcsó kulcsot, egy windowst rendszerint használ az ember 4-7 évig, mégis mi az amit ennyi időre megkapsz 8-10k forint magasságában(igen, ennyiért már kapni kulcsokat, talán olcsóbban is)? Legfeljebb levegőt.

2016. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!