Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítése miért...

Windows 10 telepítése miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Szeretném én is kipróbálni, bár érthetetlen számomra, hogy 2 fajta telepítőnél is ilyesmi a gond. Tehát, első telepítő, amely frissíti a rendszert win 10-re, 99%-nál megáll teljesen hiába várok akár fél napot is(amíg 99%-ig elért, vártam olyan 12 órát, de annál az 1%-nál konkrétan 12 órát megint, de semmi). A második telepítő, mikor adathordozóról szeretném telepíteni, a "Frissítések letöltése" résznél már lassan 7 órája várok és kezd egy kicsit felidegelni... Egy ismerősömnek, akinek gyengébb gépe/nete van mint nekem jóval, olyan fél óra alatt elvileg kész is volt mindennel. Mi az isten lehet a gond?

2016. jún. 29. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A C-t formázd és úgy csináld meg, a frissítés nem igazi. Mekkora a C-d? Mennyi szabad hely van? De szval akkor is formázzad és mentsél előtte.
2016. jún. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen újratelepítettem a gépet, 120GB SSD és úgy próbáltam, ahogy az ismerősöm is, de neki sikeres volt nekem nem.
2016. jún. 29. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismét megpróbáltam 4 órája áll így a telepítés (képet linkelek: [link] )
2016. jún. 29. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen géped van? Laptop vagy asztali? Sokan szenvednek vele, és a végén kiderül, hogy nem is támogatja a win 10 a konfigurációjukat. Szóval írj le egy két részletet a gépedről. Laptop: név, tipus. Asztali: alaplap, processzor, memória modul(ok), nagyjából ennyi elég.
2016. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rosszcsont213 válasza:
Nálam is ez a baj 99%-nél megáll és semmi a barátomnak 30-perc alatt kész lett közbe az enyém sokkal jobb teljesitményü
2016. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!