Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 re milyen internet...

Jasdik kérdése:

Windows 10 re milyen internet drivert telepítsek?

Figyelt kérdés
Hello!Véletlen letöróltem a net dirveremet, még win 7 re volt rá rava ugy frissítettem 10 re.Kevés helyem vol nézegettem a programokat,találtam egy Qualcom vagy Qualconn nevű programot véletlen le töróltem, mit rakjak helyette?Kétségbe vagyok esve.

2016. jún. 30. 15:02
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Gondolom laptopod lehet és wifi-n kapcsolódnál.


Géphez mellékelt DVD nincs meg?

1. Ha megvan:

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > ismeretlen hálózati eszközön jobbegérgomb > Illesztőprogram frissítése > Keresés a számítógépen > megadod a DVD meghajtót > Tovább-ra klikkelve megkeresi rajta és telepíti.


Ha nem működne, akkor a DVD-n talán csak egy telepítőprogram van.

Keresd meg és próbáld jobbegérgomb > Tulajdonságok > Kompatibilitás fülön Win7-re beállítani.


2. Ha nincs DVD:

Egy másik gépen kell az internetről letölteni a szükséges telepítőt a gyártó weboldaláról és mondjuk pendrive-on áthozni.


Ehhez kell a laptop pontos típusa/modellszáma. (alján matricán)


Persze az Eszközkezelőben az adott eszköz Tulajdonságainál > Részletek fülön > Hardverazonosítót is kikeresheted.

[link]

2016. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gépröl van szó.
2016. jún. 30. 15:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem laptop, és ott voltwin 10 es driver, zt csak szedjem le és rakjam fel?
2016. jún. 30. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
laptopod típusa alapján rá keresel a supportra ahova felvannak töltve a laptopod driverei .. HA ezer éves a laptopod akkor nem biztos hogy lesz külön lan driver win10 -re.
2016. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AMD FX 4300 as gép
2016. jún. 30. 15:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem laptop!
2016. jún. 30. 15:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Véletlen a internet illesztőprogramját letöröltem teljesen, tehát nincs netem se illesztőprogramom windows 10 x64 en, asztali gépen.Adatai:Fx 4300

r7 250

m5a78l-Mlx3 mas alaplappal.


Mit töltsek le és honnan?Linket kérhetek??

2016. jún. 30. 15:55
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Ez az alaplap:

[link]

Win10-hez nem látok LAN driver-t, de a Win8.1-es jó szokott lenni.

Ha nem találnád (64bit): [link]

Kicsomagolod és a Setup.exe programot futtatod rendszergazdaként, vagy az Eszközkezelőn keresztül (a kicsomagolt mappát megadva).

2016. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!