Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megoldottam a rejtélyes...

Stafli kérdése:

Megoldottam a rejtélyes KÉPERNYŐFEDVÉNY problémáját? :a frissítés nem lett tökéletes valószínűleg-így csináltam egy BIZTONSÁGI MENTÉST_VISSZAÁLLÍTÁST és tökéletesen működik a LG4-500f okostelefonom!

Figyelt kérdés
Az LG segítőközpontjában NEMIS találkoztak még ilyen problémával,nem tudták hogy mi az a KÉPERNYŐFEDVÉNY!!!Ha valaki tudna erről bővebbet? azt köszönettel venném stafli!

#KÉPERNYŐFEDVÉNY #LG4-500f okostelefon #frissítése utáni problémák!
2016. júl. 1. 01:49
 1/2 tabaki ***** válasza:
100%

Eszerint az oldal szerint a CPU-használatot mutató izé:

[link]

Hogy miért a nyelvújítás korából érkezett időutazókkal dolgoztatják ki az Android nevezéktanát, arra még késik a válasz.

2016. júl. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! Nekem is ez volt a gondom... Láttam a kiírásod,s én is megcsináltam ezt. A biztonsági mentés nem sikerült,minden adatom elveszett,s a visszaállítás után is megmaradt a probléma... :( Dupla szívás >:(
2016. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!