Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Letöltöttem a Java-t rajta van a gépen stabilan. De a játékok még is azt írják, hogy nem található. Mi lehet a gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Java, játék, program, nem található, Steam, Ubisoft

2016. júl. 1. 19:47  Privát üzenet  

A válaszok
Minecrafton kívül milyen játék van, amit javás? Kb. semmi. Több infót!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. júl. 2. 08:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a minecraft nem elég?

# 2/3Időpont 2016. júl. 3. 01:30 Privát üzenet
Pl nem jo versio? Minecrafthoz 1.6.0-1.5.0 versios Java kell ha jol tudom

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. júl. 18. 10:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gépemre felvan téve a legújabb Java program de a chat.hu-n is azt írja ki hogy java nem található! Más oldalakon is ezt írja ki mi a gond?
Javascript gond, hogy lehetne megoldani?
SÜRGŐS! Mikor akartam telepiteni a java-t akor kijött nekem ez: kepfeltoltes.hu/view/140809/Hiba_www.kepfeltoltes.hu_. Png Szerintetek mi lehet a gond?
Miért nem indul el a YouTube-on a videó? Már frissítettem a Java-t meg a FlashPlayert is, akkor mi lehet a gond?
Minecraft kliensek közt minek nem indul el nekem a LazuritCraft TTcraft TeamCraft De a MesterMC viszont fut és ugyanazon a verzión a Java megvan a gépem is elbirja mi lehet a gond?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!