Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem egy játékot...

Telepítettem egy játékot miközben még winrar formátumban volt és megtelt a C meghajtó és nem tudom mit és hova rakott valaki segítség?

Figyelt kérdés

nem a játékot rakta a c-re hanem a fileokat amik a játék telepítéséhez kellenek valószinüleg mert a telepítő se jött fel csak a winrar csomagolta a telepítőt.

KÉREM VALAKI NAGYON OKOS SEGÍTSEN



2016. júl. 1. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Winrar formátum nem létezik. .rar vagy .iso lehetett. Namost, ha csomagolt, akkor az ott van a C-n, pl ha az asztalra, akkor is a C-re kerül, mert az a rendszeré. Eltüntetni nem tudta a helyet, resi után nézd meg, félig nem csomagol.
2016. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

c:\Windows\Temp\

%appdata%\Local\Temp

2016. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsánar rar fájl volt és egyébként tényleg csak félig csomagolta azért mert megtelt a c meghajtó ezért félbehagyta és most nem tudom hol van az amit addig töltött
2016. júl. 1. 22:24
 4/4 Hominida ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy milyen programmal csináltad a kicsomagolást. De ha nem egy parancssori RAR32, akkor a beállítások között a 'temporary folder/files/path'-hoz hasonló elemet keress, és adj meg ott egy másik meghajtót.
2016. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!