Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cewe Fotókönyv szerkesztésében...

MáriaRácz kérdése:

Cewe Fotókönyv szerkesztésében szeretnék segítséget kérni. A jelenlegi könyvet már 3 hete szerkesztem. Ma ismét meg szerettem volna nyitni, azonban amikor rákattintok a projekt megnyitására az égvilágon semmi sem történik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam szerkesztettem egy másik könyvet, elmentettem azt megnyitotta. Letöröltem a programot és újratelepítettem. De a helyzet ugyanaz. Rákattintok, hogy megnyitás és semmi sem történik. Próbáltam úgy is, hogy megkerestem a gépen a filet és kétszer rákattintva, hogy megnyitom. A fotóvilágot megnyitja de a szerkesztő ablakokat nem. Talán megsérülhetett a file? Mit lehet ilyenkor tenni? 3 hete szerkesztem!
2016. júl. 2. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!