Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft visual c++ miatt...

A Microsoft visual c++ miatt nem indul el a Miicrosoft office 2013 (külön program)?

Figyelt kérdés

letöltöttem külön programként a Microsoft office 2013-t, de amikor installálnám, azt írja ki, idézem "A termék egy másik verziója már telepítve van, ezért a jelen verzió nem telepíthető, A termék meglévő verziójának konfigurálásához vagy eltávolításához használja a Vezérlőpult Programok hozzáadása programját."

Ennyit ír. Bementem a vezérlőpultba, de csak olyan van hogy Programok és szolgáltatások. itt megtaláltam a 2007-es verziót, ki is töröltem, de még mindig ugyanezt írja. Lehet hogy ezek a fent említett fájlok/programok (Microsoft visual c++ -évek-) a hunyók? ezeket ha kitörölném annyi lenne a gépemnek? Egyébként a "Közzétévőnek" Ezek közül mindegyiknek a Microsoft Corporation van írva. Ha ez számít valamit, WINDOWS 8.1-EM VAN! Nagyon nagy szükségem lenne erre, szóval ha valaki leírná a megoldást,nagyon örülnék, és megköszönném :)))



2016. júl. 3. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A Visual C++nak semmi köze hozzá.

Mit jelent az, hogy kitörölted az előző verziót? Hogyan?

2016. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan rész (Programok és szolgáltatásoknál a vezérlőpulton belül) hogy eltávolítás. arra rákattintottam, mivel mint említettem megvan a 2013 külön programként. Akkor mégis hogyan indíthatnám el a telepítését a 13-asnak?
2016. júl. 3. 00:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve van egy olyan is hogy Microsoft Silverlight, aminek szintén a Microsoft Corporation a közzétevője. Ezzel kellene valamit kezdeni?
2016. júl. 3. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Silverlight-nak sincs köze hozzá.

Elvileg, ha jól szedted le a 2007-et, akkor fel kellene mennie a 2013-nak.


Nézd meg ezeket:

[link]

[link]

2016. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!