Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár napja azt vettem észre h...

Pár napja azt vettem észre h borzasztó lassú a gépem. A játékok szaggatnak, majd kék halál. Eddig elég jó volt a gép de nem értem ez most miért lehet. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Neten már utána olvastam és olyasmiket írtak h driver hiba lehet vagy ha nem eredeti a windows akkor is csinálhat ilyet. Volt már valakinek hasonló?

2016. júl. 3. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"Miért csinálja ezt?"

Mert nem jó a géped.


"Volt már valakinek hasonló?"

Igen.

2016. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:


Na ezt nevezem én gyors válasznak!


Kérdező:


Milyen gép?

Milyen windows?


Futtass le egy takarítót, hátha attól jobb lesz (csodákat ne várj tőle!)

2016. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többnyire vírusra gondolok, nem tudom honnan és mit nyelhettél be, esélyes, hogy a memóriádat terheli és elfogyasztja, ezért következhet be a kékhalál, driver hiba is okozhat kékhalált főleg win7 frissítéseknél tapasztaltam már, szerintem egy merevlemez formázás elférne majd 1 tiszta rendszer
2016. júl. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Egy Acer laptopom van Intel processzor,Intel HD videokártya,nem tudom még mit kéne írnom

A op.rendszer windows 8.1

1.válaszoló nincs igazad mert ez egy elég jó kis laptop..

3.válaszoló

én is gondoltam vírusra de ezen a windows 8.1-en azt se tudom h kell vírusirtót le futtatni.

2016. júl. 4. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a tiszta rendszer híve vagyok, szóval azt mondanám neked hogy sehol...Bootolj formázz telepíts, harmadik voltam
2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!