Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van online esetleg installos...

Van online esetleg installos képszerkesztő program ami cm be lehet menteni nem pixelbe? Fotoshoppon és corelen kívülre gondolok, mert azoktól kivagyok hogy csak isoba lehet letölteni. Amit nem sikerült telepítenem.

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 23:24
 1/3 tabaki ***** válasza:

Gimp, de egyébként bármelyik normális képszerkesztőben megadhatod a méretet milliméterben/centiméterben is.


Attól függetlenül, hogy nem vagyok híve a szoftverlopásnak, pontosíthatnád, hogyan próbáltad az ISOkat telepíteni. Kiírtad lemezre képfájlként? Megfelelő programmal telepítő-pendrájvot csináltál belőle?

2016. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt is mondta grafikus ismerősöm daemon toolsal lehet telepíteni,nem kell kiírni.

de nem kezdtem el,mert a felét sem értem amiket útmutatóban írtak én még a korábbi telepítési verziókhoz vagyok szokva.

Adobe oldalról is elkezdtem többször a telepítést ,de 70 % nál tovább sosem ment.Megcsinálta az install felét,voltak ikonok,de a program nem indult el.

2016. júl. 4. 00:38
 3/3 Pinczel Csanád válasza:
Amúgy meg igaza van az első válaszolónak gimp
2016. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!