Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékbeállítások optimalizálás...

Játékbeállítások optimalizálása i3 6100-hoz, és gtx 960-hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy i3 6100a-m és egy 4GB-os 960-om(GV-N960WF2OC-4GD), plusz pár évnyi lemaradásom játékok terén.


Idáig mindent tudtam vinni maxon, így nem nagyon foglalkoztam ilyenekkel, de most a sale-ek alatt megvettem a Crysis 3-at is, és a proci 90+%-os terhelést mutat a videókártya csak 50%-ot kb medium beállításokkal.


Mit lenne érdemes állítgatnom?

Mind ebben a játékban, mind általánosságban érdekel.

Itt [link]

találtam egy listát, de kb semmi magyarázatot, hogy mi mennyit számít



2016. júl. 5. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Grafikát vedd fel.
2016. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen beállítások vannak.

Game effect és Objects very highon van, a többi mediumon. Így kb 60%-os a proci terheltsége

2016. júl. 5. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt már rég végig próbálhattad volna a beállításokat.

Minimumra állítsd, és kezd fel felvenni egyenként az elemeket.

2016. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a crysis 3 az én bivaly gépemen is akad kicsit,rosszul van optimalizálva
2016. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondanám, hogy rosszul lenne optimalizálva, mert nagyon-vangyon jól néz ki, még ilyen beállítások mellett is ilyen viszonylag gyenge hardveren
2016. júl. 6. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gyenge a hardvered, hanem undorító a játékipar.

Amúgy a Crysis 3 tényleg nincs túl jól optimalizálva, 4 éves játék már és a mai gépek átlagával sem lehet kimaxolni normálisan.

2016. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy viszonylag gyenge, mindennapi használatra természetesen több mint elég, de azért gamer gépnek nem túl erős.


Ha azt nézzük, hogy a Witcher 3 high-on csúnyább volt(kivéve az emberek) mint a Crysis 3 tweakelt mediumon, úgy, hogy több erőforrást kért, akkor nem olyan optimalizálatlan a c3. Igen erős gép kell hozzá, és igen, régi játék, de majdhogynem valósághű képet ne várjunk kis erőforrásigénnyel

2016. júl. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!