Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó vírusirtót ajánlotok...

Milyen jó vírusirtót ajánlotok Windows 7-re és XP-re?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 18:55
 1/8 anonim válasza:
Avast,NOD32
2016. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XP-hez Avira, vagy Panda.
2016. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Avira Antivirus Pro

Kaspersky Lab Internet Security

Norton Norton Security

Trend Micro Internet Security


[link]

2016. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

XP-re semmit. Felejtsd el az XP-t, ha jót szeretnél magadnak. Minden vírusirtó lenyilatkozta, hogy az XP rendszer már nem védhető.


Windows 7-re G DATA.

2016. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XP a céges laptopon van, nem szeretném vedetlenül hagyni azt sem ( a laptop megfelelne a Win 7-nek is... de valamiért XP-t raktak rá.)
2016. júl. 8. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Fizetős vírusirtót szerintem már nem érdemes az xp-re tenni. Az avast! az ingyenesek közül elég jó és egyelőre még támogatja az xp-t:

„A Microsoft már nem támogatja biztonsági frissítésekkel a Windows XP-t, így az sérülékenyebb és kiváló célpontot nyújt a hackereknek. Az Avast Antivirus ettől függetlenül védi az Ön régi Windows XP PC-jét."

[link]

2016. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Avast, én évek óta használom, előbb XP aztán win7-re. Tökéletes!

Azóta megvettem a pro-t, a megelégedtség miatt.

Emellett az Anti-Malware-t szoktamnidőnként átfuttatni rajta.

2016. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blenderman válasza:
Szerintem a Comodo Internet Security egész jó, bár a gyenge gépeket lehet, hogy nagyon lassítja. Win 7-en biztos megy, XP-ről nincs információm, de talán azon is elfut. A Malwarebytes-ot én is ajánlom kiegészítésnek, egyszer nálam jelesre vizsgázott, mert csak azzal tudtam kigyomlálni egy makacs vírust, ami szétcseszte a böngészőimet a keresőmotorjával, kéretlen felbukkanó reklámjaival. Az ingyenes verzióval csináltam, aminek csak annyi a hátránya, hogy csak manuálisan futtatható, mert valós idejű védelme csak a fizetősnek van. Egyszer lefuttattam, talált egy csomó mindent, amit töröltettem vele, aztán egy újraindítás után minden a régi volt :-)
2016. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!