Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom letörölni ezt a...

Hogy tudom letörölni ezt a programot? Windows 8 frissítés után feltett valami kínai vírusírtót vagy mit.

Figyelt kérdés

A frissítés (update) után feltett valami sz.rt és nagyon idegesítő kitudja mit csinál. fotón mellékeltem de halvány fogalmam nincs mi ez! És nem is tudom eltávolítani sehogy. Segítsetek nekem.. Köszönöm.

Jaj és indításnál letiltottam és csak ott van!

Valamint lassít igen csak.


[link]


2016. márc. 23. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:

A frissítés (update) a Microsoft Update weboldalról történt??


egy megoldás lehet, ha a frissítés telepítése előtt manuálisan vagy automatikusan létre lett hozva Rendszer-visszaállítási pont, hogy visszaállítod a géped a "frissítés" időpontja elé.


utána, Windowst csökkentett módban indítva, átvizsgálod az ÖSSZES meghajtód, a Malwarebites'Antimalware program, NAPRAKÉSZRE frissített verziójával. amit talál töröld!!!

majd indítsd újra a Windowst, normál módban.

2016. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lajos54 ***** válasza:

Úgy tűnik, ez nem vírusirtó, hanem vírus. És biztosan nem a frissítés tette fel :)


Futtass a gépeden egy alapos víruskeresést, malware keresést, talán sikerül kiszűrni.

Ha esetleg nem sikrül megtalálni, egy rendszer visszaállítással is érdemes megpróbálkozni.

2016. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de érdekes hogy a windows defandert letiltotta és meg sem tudom nyitni..
2016. márc. 23. 18:36
 4/10 A kérdező kommentje:
És még nyelvet sem lehet változtatni, elképesztő...
2016. márc. 23. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt futtatni:


[link]


A windows fórumon ugyanez a gondja volt valakinek, ezzel oldotta meg.

2016. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lajos54 ***** válasza:

Ha nincs a gépeden normális víruskereső, töltsd le a NOD32 próbaverzióját. Egy hónapig ingyenes, csak regisztrálni kell. Azt futtasd, a Windows defenderről inkább nem mondok semmit...

A Malwarebytes, valamint a (szükség esetén) rendszer visszaállítás se maradjon ki.

És mindezt minél előbb, mert nem tudni, közben még miket csinál a "kici occó kinai" :)



De a

2016. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most tettem fel az Avast és keresgél,de nem igazán talál semmit.
2016. márc. 23. 18:51
 8/10 A kérdező kommentje:
nem sikerült sehogy és állandóan lefagyaszza a gépet, úgyhogy újratelepítem. :(
2016. márc. 23. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a legjobb...

A telepítőd, az honnan van?

2016. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

muszáj voltam újratenni a gépet, és minden megoldódott, mint az új úgy megy és persze formáznom is kellett.


Köszönöm a segítséget, ha más is ebbe a problémába fut, azt ajánlom nem próbálkozzon letörölni, mert mindent figyelt és minél többet próbálkoztam annál lassabb és lassabb lett a gép, egyszercsak fogta és megállt. Itt döntöttem el hogy újratelepítés a legcélszerűbb.


Köszönöm..

2016. márc. 24. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!