Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik alkalmazassal lehet...

Melyik alkalmazassal lehet androidon ugy zenet hallgatni, hogy offline vagyok? Leirasban bovebben.

Figyelt kérdés
Szoval van mobilnetem de tudjuk egy zene eleg sok mobilnetet levesz, ezert kene olyan alkalmazas, hogy mondjuk elofizetek, es mint a youtube, hogy tudok barmilyen zenet keresni.
2016. júl. 9. 20:58
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Spotify tökéletes erre a célra, alig fogyasztja a mobilnetet, ha előfizetsz prémiumra le is tudod szedni a zenéket.
2016. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es megtudok barmikor hallgatni egy zenet, ugy hogy nincs az eszkozomre letoltve a zene? Illezve annelkul hogy 30mb netem elmenjen egy zenere?
2016. júl. 9. 21:05
 3/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Jaja, de le tudsz tölteni zenéket, nagyon jól vannak tömörítve egy zene kb 1mb-ot foglal ha letöltöd, és letöltésnél is ennyivel kell számolni.
2016. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Leszedtem eddig tenyldg jo, koszonom! Ment a zold! Illetve az erdekel, hogy a zeneimnel behuztam, hogy offline elerheto legyen, es ott letoltesre var.. Akkor a telefom memoriara fog letoltodni?
2016. júl. 9. 22:14
 5/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen, de elég jó tömörített.
2016. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mit jelent mennyi lesz korulbelul egy zene mb-ban?
2016. júl. 9. 22:21
 7/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
1-1,5
2016. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!