Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rar fájlok kicsomagolási gond...

Hunvarlan kérdése:

Rar fájlok kicsomagolási gond a részletek lent?

Figyelt kérdés

Hy az a bajom hogy összeraktam egy gépet és amióta megvan minden nagyobb fájl kicsomagolásánál 1 vagy 2 fájl hibásnak érzékeli a gépem pedig már csináltam ram ellenőúrzést is 10órán át ment és nem talált semmit a gépem:Asrock 970 pro r 2.0

AMD FX-8320e

2X4gb kingston ram

GTX-950 Extreme vga

Kiváncsi vagyok ki mit mond mi lehet a gond.



2016. júl. 10. 13:03
 1/5 tabaki ***** válasza:
Mi köze a memória épségének a fájlokéhoz?
2016. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többen is írták más fórumokon hogy a rarjaim hibásak ezért írtam le a 10 órás teszt eredményét.
2016. júl. 10. 13:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Ramjaim!
2016. júl. 10. 13:30
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:

Nem lehet, hogy jelszóval védett? Mindegy

Én is szoktam így járni egy bizonyos programmal. Igazából kettőt használok rendszeresen. Az egyik a Jzip - ez szokott problémázni. Ha ez nem viszi, akkor a Total Commanderrel csinálom meg. Az összefűzött fájlokat meg eleve ezzel.

2016. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem védett fájlokról van szó a gép összerakása előtt nem volt soha sem gond a letöltőtt anyagokkal eddig próbáltam 7zip-el winrarral és TC vel is természetesen.
2016. júl. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!