Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gép fejlesztés?

Gép fejlesztés?

Figyelt kérdés
Szeretném teljes egészében fejleszteni a gépem, csak a hdd marad. Az érdekelne, hogy hogyan zajlik a szoftweres része a dolognak? Gépet már raktam össze, de fogalmam sincs hogy fogja kezelni a gép a műveletet. Újra kell- e telepíteni a windowst, vagy kiválasztani, hogy a korábbi hdd-men már rajta van, és csak kiválasztom, és megy minden ugyanúgy mint eddig. Gondolom érződik, hogy laikus vagyok ebben a témában, ezért nagyon örülnék, ha valaki lépésről lépésre elmagyarázná, vagy linkelne oldalt/videót, ahol ez értehtően meg van fogalmazva. ( már utánanéztem, de semmit sem találtam )
2016. júl. 12. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően automatikusan felismeri az egyes háttértárakon levő oprendszereket, de mivel alaplapot cserélsz, mindenképp újra kell rakni a Windowst, mert nem fog működni.
2016. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Windows 7 vagy újabb, nagy eséllyel jó lesz, csak berakod a hdd-t és annyi, ha az az egyetlen oprendszer akkor az fog elindulni, drivereket ha szerencséd van magától leszedi, ha nem akkor neked kell (főleg videokártya drivert fontos felrakni ha nem rakja fel magától mert anélkül minden működőnek látszik de nem mennek a játékok+egyéb). Ha eredeti windowsod van akkor nagy eséllyel szívnod kell majd a licensz aktiválással.
2016. júl. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak. Na igen, a licenszel lehetnek gondok :D. Eredeti windows 7 volt rajta, de frissítettem windows 10 pro-ra. A baj az, hogy fogalmam sincs a licensz kulcsom hollétéről.
2016. júl. 13. 06:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána néztem és van pár program amivel megtalálható a termékkulcs (elvileg). Tesztelni sajnos nem tudom, mert jelenleg nem vagyok gép közelben.
2016. júl. 13. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!