Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MKVtoolNix (9.3.1. ) programma...

MKVtoolNix (9.3.1. ) programmal meg lehet oldani azt, hogy a kimeneti fájl ne vesztse el a bélyegképét?

Figyelt kérdés

Pl.: egy tetszőleges, bélyegképpel ellátott mp4 fájlhoz csatolok egy másik hangsávot, majd kimentek egy dupla audiosávos videót. A kimeneti videó már nem rendelkezik a kezdeti videófájlnál még meglévő bélyegképpel.


Milyen beállítás, vagy annak hiánya okozza azt, hogy nincs bélyegkép (vagy indexkép)?



2016. júl. 15. 00:01
 1/2 Takysoft ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint az videofájlok nem tartalmaznak indexképet.

Ilyet max az oprációs rendszer generál hozzájuk.

Windowsban pl thumbs.db névű rejtett fájlként menti el.


Ha csak hangot cseréltél alatta, jó eséllyel ugyanazt a képet fogja generálni az új videóhoz is a Windows, csak adj neki időt indexelni.


Ha mégis van indexkép az mp4 videókban beégetve, akkor elnézést, hibásan tudtam.


Amúgy az mkvtoolnix mkv fájlokaz hoz létre, azokban sem biztos h van indexkép.

(szerintem nincs egy viedóban sem)

2016. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is az a gyanúm, hogy a rendszer generál egyet X másodpercről, de valamiért a kimeneti fájloknál nem csinálja és sajnos nem idő kérdése...
2016. júl. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!