Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamen regisztráltam egy új...

Steamen regisztráltam egy új accountot, mikor tudok vele tradelni, mert a játékkártyákat amiket cd-keyből aktiváltam nem lehet tradelni. Erre is vonatkozik a valve 5$-os szabálya? (5$ vásárlás után lesz használható konkrétan account)

Figyelt kérdés
Idle masterhez készítettem a másodlagos "farmolos" felhasználót, ha valakit érdekel.

2016. júl. 15. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amíg nem költöttél a steamen 5 dollárt, addig korlátozott felhasználód van. Tehát nem kapsz kártyákat, nem cserélhetsz és nem használhatod a piacot sem.


És lényeges, hogy csak a steamen elköltött 5 dollár oldja fel, tehát ha aktiválsz egy cd-kulcsot, az nem oldja fel legyen bármennyi is az aktivált akármi értéke.


[link]

2016. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezek szerint ez a dolog nem fog működni...
2016. júl. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!