Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges magyar Win7-ről...

Lehetséges magyar Win7-ről angol Win10-re frissíteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg magyar Win7 van a laptopomon, de nem tudom, hogyha elindítom a Win10-re való frissítést,

akkor út közben elém dob-e olyan opciót, hogy "milyen nyelven szeretnéd használni a Win10 op.rendszert a frissítést követően?" (vagy valami hasonlót :D:D ... ) Nem akarom magyarul használni a Win10-et! KÉRLEK! NEEEeee :D.....



2016. júl. 15. 19:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem érkezett válasz :DD
2016. júl. 15. 19:18
 2/15 A kérdező kommentje:
Óóóó, te drága Klementiiiinaaa.... :D....
2016. júl. 15. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már feltelepítetted a magyar win10-et is át lehet állítani angolra. Azt nem tudom, hogy telepítés közben van-e erre lehetőség.
2016. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet frissítés közben állítani. De a Windows-on belül lehet állítani a nyelvet. Megkérdezhetném, hogy miért nem akarod magyarul használni a 10-et?
2016. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért nem akarom magyarul használni, mert az IT nyelve az angol mindenhol és mert zavaró, ha pl. felmerül egy probléma és találgatni kell hogy most épp azt hogy fordították magyarra hogy... és nem szeretnék fordításokat tippelgetni.

Ez olyan, hogy használja valaki a Photoshop-ot angolul aztán megnézed mi a magyar fordítása a menüknek és azt se tudod mit hol találsz. Kvrva idegesítő :DD

Úgyhogy maradok az általánosan használatban levő angol változatnál.


De amúgy az nem más, ha eleve angol nyelvű op.rendszerről telepít valaki angol nyelvűre?

Mert azt tudom, hogy be lehet win10-en belül állítani alapértelmezett nyelvcsomagot (amikor már feltelepült a win10 vmilyen nyelven) de az lehet mégsem lesz ugyanaz, mintha eleve egy angol nyelvű mondjuk win7ről frissítettem volna fel angol win10-re.

2016. júl. 15. 23:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Elvileg ugyanaz lesz.

Ha nagyon idegesít, akkor telepítsd fel tisztán!

2016. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te frissítés után tudod csak megváltoztatni a nyelvet. Nálam van egy olyan fura bug, hogy a dátumot hol magyarul, hol angolul írja ki a feloldóképernyőnél a gép. Pedig az előző operációs rendszerem angol nyelven volt feltelepítve...
2016. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Óóóó te drága Klementiiiina? Látom elvoltál. :D

2016. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A win 7 az vmi katasztrófa...

az XP a legjobb... csak azt már nem támogatják...

ezért win10 re kell frissíteni... nagyon jó


ha magyar win7-ről frissítesz, akkor a win10 is magyar lesz

hiába töltöd le utána az angol nyelvi csomagot... attól még az magyar win10 lesz.. csak angol nyelvi csomaggal.


sz@rf0Sge<i az egész mi<rof0st

2016. júl. 17. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért a Microsoft-ot kell szidni? Miért nem vettél Angol Windows 7-et, vagy miért nem veszep Angol Windows 10-et?
2016. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!