Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diák office-hoz tartozó...

Diák office-hoz tartozó microsoft fiók jelszavának visszaállítása?

Figyelt kérdés
Még anno regisztráltam az ingyenes Office 365-re, meg is kaptam a csomagot, be volt jelentkezve a fiók. Annyira nem foglalkoztatott a dolog. Aztán amikor Office 2013-ról frissült a program 2016-ra, kijelentkeztetett a fiókból. Nem nyaggat, csak kiírja. Viszont ugye a diákkedvezménnyel 5 gépre lehetne ingyen telepíteni a csomagot, és nemsokára megérkezik az új laptopom, gyárilag win10-el. Emiatt próbáltam bejelentkezni a diákoffice fiókomba, de a böngészőben tárolt, előkotort jelszót nem fogadja el (szerintem az volt pedig). A regisztrációs adatok újraküldésénél nem kapok jelszót, csak felhasználónevet, ami biztos, hogy jó. A jelszavam a Microsoft nem tudja visszaállítani, csak a magyar, ehhez kirendelt rendszergazda. Az ügyfélszolgálatot hívni még nem próbáltam, emailt írtam, amire nem reagáltak. Pár embertől azt hallottam, egyáltalán nem kaptak használható segítséget. Már mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott, és nem tudom, hogyan szerezhetném vissza a fiókom. Vagy esetleg az úgy működne, ha a telepített csomagom mappáját átviszem a másik gép azonos mappájába? Vagy mondjak le a nekem járó csomagról, és keressek más, ingyenes alternatívát? Van olyan diák vagy tanár itt, akinek hasonló problémája akadt? Nem tudom, mit tehetnék.

2016. júl. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Őket keresd.

[link]

2016. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ők nem tudtak segíteni, nem a hatókörük. Jóóó sok idő után a Tisztaszoftver ügyfélszolgálat is reagált, és vissza lett állítva a jelszavam, szóval közben be tudtam jelentkezni. Az már más kérdés, hogy közben az ingyenes WPS Office is eléggé megtetszett... :D
2016. júl. 26. 09:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb nekem az ingyenes LibreOffice.
2016. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!