Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legendsben szerintet...

League of Legendsben szerintetek ekko a sok nerf után nagyon meggyengült?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Az egyén véleményem és tapasztalataim alapján még megállja a helyét, nem vettem észre a játékmenetben semmi rosszat, szerintem még mindig elég erős, de egy kicsit nem árt neki tankosítani mostanában.
2016. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én nem tudom régen nekem is egyik kedvenc karakterem volt szinte bárhova vittem mindenhol megállta a helyét most meg ahogy játszogatok vele nem hozza már azt a régi formát lehet azért is mert amikor még megvettem akkor még kis szintű voltam
2016. júl. 17. 20:04
 3/12 anonim válasza:
Első vagyok. Így van! Régen tényleg bárhova jó volt. Túl erős is volt, de mikor mostanában játszom vele hidd el elég erős, csak nagyon sok karakter megfogja most. De kitartást lesz ő még nagyon erős, :)
2016. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :D Még mindig nem szeretem ,ha az enemy-ben van :D
2016. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem, semmi lényegeset nem nerfeltek így legalább annyira egy unskilled szar mint akkor. Csak már felfedezték hogy a tank ekko sokkal erősebb mint az ap.
2016. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még mindig erős.... nem ártana neki egy kis nerfxD
2016. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, de a tank ekko opbb lett.
2016. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Uhm, nem. A legutóbbi patch-ek éppen a tank variánst gyengítették azzal, hogy a base sebzéseit csökkentették és a ratio-it növelték.


Összességében még mindig erős, persze, ez nem kérdés.

2016. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem azért kapott elég erős nerfeket nagyon meglátszik meg amúgy sem tetszik már úgy mint régen :( tervezem hogy visszaadom aszt kiveszem Kha'zix-ot
2016. júl. 22. 18:03
 10/12 savanyújóska ***** válasza:
Nem lett gyengébb, csak más, ha AP Ekkot játszol, akkor valóban, az early gameje gyengébb, mert csökkentették a base damage-eket a képességein, de 3-4 item után már elvileg ugyannyit sebez, mert az AP ratio-k nőttek. Ha ugyanúgy játszol vele, mint a nerf előtt, akkor valóban gyengébbnek érződik, de pl. én a Zed nerfet is megéreztem ugyan, de még mindig ugyanúgy teljesen jól játszható, csak kicsit nehezebb earlyben.
2016. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!