Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben van egy Rendsze...

Windows 10-ben van egy Rendszergazda fiók de nekem nek kell, kitörölhetem?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem clean install a W10-et, megadtam a felhasználónevet ami rendszergazdai fiók egyben, de van egy "Rendszergazda" felhasználó amit gondolom még a telepítő adhatott hozzá, csak nem tudom minek és hogy van-e jelszava. Nekem semmi szükségem egy olyan rendszergazdai fiókra amit nem használok és nem is tudom a jelszavát.



Lehet, hogy kell két rendszergazda a windows 10-ben? Vagy letörölhetem minden gond, következmény nélkül?



2016. júl. 18. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A Rendszergazda nevű fiók egy beépített fiók. Szabályos úton eltávolítani nem tudod, de ne is tedd, arra a rendszernek szüksége van.
2016. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na de hogyan tudom megakadályozni, hogy esetleg távolról bejelentkezzenek rá, vagy annak a fióknak a jogosultságával telepítsenek, vagy változtassanak a gépen bármit?
2016. júl. 18. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajátgép ikonján jobb klikk-->kezelés

Itt, a fiókok résznél láthatod a rendszergazdai fiókot. Engedélyezd, adj hozzá jelszót, majd tiltsd le vissza.

2016. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na remek, most meg nem találom a Rendszergazda fiókot a Felhasználói fiókok között csak a normál egyetlen felhasználómat. Ezt nem értem...


[link]

2016. júl. 18. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt nem is fogod, mivel le van tiltva. Ezért írtam: sajátgép ikonján jobb klikk és kezelés menüpont
2016. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg, van egy Számítógép-kezelés amiben nincsenek fiókok.
2016. júl. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!