Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ftp kliens mobilra,...

Van olyan ftp kliens mobilra, amely segítségével tudom bármikor módosítani weboldalam tartalmát?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kéne,amivel nem kell folyton ujra feltöltögetnem,letöltögetnem a tartalmat,hogy módosítani tudjak valamit.

2016. júl. 19. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Magyarul helyben tudom szerkeszteni a szerveren.
2016. júl. 19. 21:40
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Az FTP kliensprogram csak arra való, hogy "feltöltögesd-letöltögesd" a tartalmat.

A weboldal tartalmát a szerveren csak akkor tudod szerkeszteni, ha a weboldalad úgy van megírva. Vagyis van egy úgynevezett admin oldal, ahova jelszóval belépve gyakorlatilag bárhonnét módosíthetod a tartalmat.

Hogy aztán ez az oldal milyen kényelmes, az csak a megírójától függ.

2016. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 19. 23:31
 4/5 A kérdező kommentje:
de pl.atw.hu nak van egy gyári admin oldala,és azt meg sem lehet változtatni.
2016. júl. 19. 23:36
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Azt az admin oldalt ne téveszd össze a honlap admin oldalával. Azon csak a tárhelyre vonatkozó dolgokat lehet állítani, a tartalomra vonatkozókat nem.

A honlapok admin oldalát (ha egyáltalán van) vagy a honlap készítője készíti, vagy valahonnét "beemeli". Ilyen admin oldal nélkül ugyanúgy működőképes egy honlap, csak éppen nem annyira kényelmes a tartalom módosítása.

2016. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!