Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok felülvonást...

Hogyan tudok felülvonást rakni egy karakterre word 2013-ban?

Figyelt kérdés
Csak aláhúzást meg áthúzást láttam.

#Word #Office #Microsoft Office 2013 #felülvonás #felülvonásos karakter
2016. júl. 20. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem én vagyok a hülye, de a Microsoft nem gondolt arra, hogy egyesek szeretnének matematikai negált jelet fabrikálni a Word-ben. Így tehát ezt a marhajó megoldást kell alkalmazni:

Megnyomod a ctrl+F9-et, ezzel létrejön egy ilyen zárójel, hogy:

{}

Ebbe beírod, hogy {EQ \x \to()}

A to() részbe pedig a szót, mondjuk legyen ez a szó a rohadjmegmicrosoft:

to(rohadjmegmicrosoft)

OK, utána jobb egérgomb, majd a mező szerkesztése lehetőséget. Ott megjelenik egy ablak, ott az egyenletszerkesztő gombot nyomd meg, és megjelenik még egy ablak, majd ott alul középen megtalálod a felülvonásjelet. Érthető? :D Röhej.

Vagy van egyszerűbb? Én nem találtam esküszöm. De, ha tud valaki egyszerűbbet, akkor bátran jelezze!

2016. júl. 20. 13:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, találtam egyszerűbbet. Az egyenlettervező fülnél a nyilak és vonások legördülő eszköztárat lenyitva találhatók a nyilak és vonások.
2016. júl. 20. 13:24
 3/4 SimkoL ***** válasza:
100%

Alt + Shift + =

Erre bejön az egyenletszerkesztő

Abba pedig \overbar(rohadjmegmicrosoft) és egy szóköz utána.

Lásd:

[link]

2016. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de már megválaszoltam a saját kérdésemet.
2016. júl. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!