Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Váltsak vissza Windows 7-re...

Váltsak vissza Windows 7-re vagy adjak még esélyt a Windows 10-nek?

Figyelt kérdés
Naghyjából 1éve vettem a számítógépem ami akkor Win 7-el érkezett és én frissítettem a 10-esre mert újabbvolt és elviekben jobb is. Ekkor még nemis voltak problémák annyi hogy sokkal lassabban bootolt a rendszerem. (ekkor még a régi 8800gt-m volt a gépben) Na mióts kicseréltema videókártyám ( GTX 550 Ti) szoktak driver kernel meg ilyesmi problémák is lenni. Arra gondoltam hogy azért szokott driverhiba történni mert kalózkodom a játékokat de találtam rá egy megoldást aztán megszűnt de egy másfajta "hiba" üzenettel dobál ki mostanság a játékokból miszerint "*.exe alkalmazás számára nem engedélyezett a grafikus driver\hardver elérése." Itt már kicsit besokalltam... azután jött az hogy nem akar néha kikapcsolni a gép. Elhalványul a kép és ennyi a lemez is megáll és úgy marad amíg manuálisan le nem állítom. Most pedig már nem tudja telepíteni a frissítéseket sem (a Win eredeti) Nagyon kezdem ezt unni... de félek hogy nem lenne kifizetődő visszavàltani sem. Mit tegyek?

2016. júl. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A windows 7 támogatása másfél éve megszűnt (a kiterjesztett még 2020-ig él), tehát már elavult rendszernek tekinthető. Előbb-utóbb kénytelen leszel róla váltani.

A probléma okát kellene megkeresni és orvosolni, nem biztos hogy az oprendszer önmagában a baj.

2016. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1.Dehogy elavult még,2025-ig legalább lesznek rá programok írva ha az XP-t is nézzük.

Kérdező:Csinálj egy tiszta telepítést,lehet az is gond hogy frissítettél.

2016. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a telepítést meg tudom úgy oldani hogy ne vesszenek el a fàjljaim mivel elég sok fontos lenne amit nem szeretnék újra keresgetni.. (C: és D: meghajtóim vannak de még nem telepítettem Win-t szóval kicsit para ha érted :\ )
2016. júl. 21. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tiszta telepítést csinálsz a C meghajtón levő fontos dolgokat ki kell mentened, mert le kell formáznod a meghajtót a telepítéskor, ami a D-n van, azok megmaradnak.
2016. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkormajd megpróbálom... remélem sikerrel járok :D
2016. júl. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!