Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy logókészítő/designer...

Egy logókészítő/designer akinek van egy kisebb vállalkozása, annak kötelező megvennie az általa használt termékeket Photoshop, Illustrator stb?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
ha nem akar az apehnek(aka nav) fizetni
2016. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.

Sőt, nagyon, nagyon sokba fáj, ha mégsem veszi meg.

G.

2016. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

... sőt, az amúgy "Free", vagyis ingyen használható programok jó része is olyan, hogy csak magán célra ingyenes. Céges gépekre nem telepíthető, vagy csak fizetség ellenében.

Vannak olyanok is, ami bizonyos céges gépeken is használható, de csak akkor, ha nonprofit. Tehát, ha a vele készített dolgokat eladod, akkor már az ilyen sem ingyenes.

2016. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pinczel Csanád válasza:
Nem kötelező hisz főleg kisebb cégnél nem fogják/nem is annyira tudják megnézni hogy na te megvetted-e az Adobe xy termékét amivel készítetted ezt a projektet senki nem fogja ellenőrizni semmi nyoma nincs esetleg ha egy partnercéghez mész TALÁN megszeretné nézni de nem kell megvenni bár ajánlatos
2016. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#4, amikor a NAV szúrópróbaszerű ellenőrzést tart a kérdezőnél és a tanácsod szerint használt törtprogramok miatt megkeni pár millióra, fizeted?

Az biztos, hogy ha ez bekövetkezne, a kérdező helyében akkora pert tennék a nyakadba ezért a válaszért, hogy életed végéig fizessed!

G.

2016. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pinczel Csanád válasza:
#5 Én mondtam válaszomban hogy ajánlatos a termékek megvétele én nem buzdítottam semmivel se arra hogy ne vegye meg :/ és engem miért perelnél be ha esetleg te lennél a kérdezú helyében és valaki rajtakapna azon hogy nem vetted meg? Hm? Mert az interneten egy ember eldöntötte egy ilyen cég sorsát? NEM szóval nem kell rám hallgatni :/
2016. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!