Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki árulja el nekem, hogy...

Valaki árulja el nekem, hogy miért veszik az emberek a kínai hamisítvány designer termékeket, holott szinte ugyan olyan árban lehet kapni -ugyan használt- de eredeti termékeket is?

Figyelt kérdés
Igazán nem értem,olcsón és jó minőségben, nem lestrapáltan lehet kapni garantáltan eredeti termékeket olyan árban,mint a hamisítványok,mégsincs rájuk kereslet.....

#Louis Vuitton designer
2012. jún. 24. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Bár már régen nem vásároltam,de régebben én is kínai terméket vettem,mert

1. Sokkal olcsóbb volt,és én nem engedhettem meg magamnak a 15-20 ezres nike cipőket,de a kínaiaknál megvettem 5 ezerért.

2. Nem szívesen hordok használt dolgokat, főleg ha cipőről vagy fehérneműről van szó.

2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,amikor egy farmer már drágább a kínaiban,mint pl egy bershkába vagy másik márkás boltba.
2012. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nekem eredeti Louis Vuitton termékeim vannak,sok helyen hírdetem őket garantáltan hitelesek akár be is vizsgáltathatók mégsem kell senkinek.Inkább az utcán rohangásznak a gagyi kínai táskákkal amiről messziről lerí,hogy hamis.Én meg itt tartogatom a szekrényben a Speedy-t a Petit Bucket-et a pénztárcát és a kutyának sem kell.Holott a Speedy-t pl 35.000ft-ért odaadom csak már vigye valaki.Régebbi darab szépen beérett.Ez van sajnos...
2012. jún. 24. 21:47
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Már ne haragudj de ha megengedhetném magamnak akkor sem vennék táskát,pénztárcát 30 ezerét..

Akkor inkább a kínai táska 2000 forintért amit minden fél évben kicserélhetek másikra ha akarom..

2012. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
egyet értek az előttem szólóval!némely kínai,nem is annyira gagyi és én is ezeket vettem idáig!használtat én sem szívesen veszek...pl cípőben is tavaly télen kaptam meg 24 év után az első márkásat,azt is csak a párom unszolására!cípő téren amúgy is inkább legyen 10 pár kínais,mint egy pár márkás,mert a kínaisat pl tudod cserélgetni az éppen aktuális ruhádhoz,de márkásból nem vehetsz annyi félét,mint amennyi fajta ruhát veszel minden másnap vagy legalábbis én nem engedhetném meg magamnak!egy csaj
2012. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kínaiban azért nem 35ezerért árulnak gagyit, hanem 3500-ért. Akinek van pénze, az megveszi az eredetit és újat, akár többszázezer forintért, akinek pedig nincs pénze, az nem költ 35ezret egy használt táskára csak azért, mert márkás.
2012. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Megértek mindenkit.

De nem kéne azokat sem lenézni akik megtehetik,hogy vegyenek Gucci ruhát hozzáillő Gucci táskával.

Látjátok én pont ebbe a kategóriában vagyok,mégis rajtam maradtak a már megunt táskák.

Természetesen használtan nem vennék én sem fehérneműt...

De van pl használt Chanel balerinám,és szuper semmi baja nincs a lábamnak tőle,vagy van használt Ferragamo cipőm és nagyon szeretm.Tudni kell,kitől vegyél meg használtan bármit is.

Vagy pl van Hermes stólám ami köztudottan 400.000ft az üzletben de én használtan megvettem 60.000ft-ért.Nekem ez az árkülönbség sokat számított.

Táskában meg ha szép és nem lestrapált akkor miért ne lehetne használt egy designer darab?

Nagyon szép Gucci,Prada L.V.,Chanel tasik vannak olcsón.

2012. jún. 24. 21:55
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

hát inkább a kínai vagy sportmárka fele ennyiért újonnan, mint más levetett ruhája. 35ezer nem kevés, amikor bőr adidas pl van új 10ért.

Tudod te hány napot melózik valaki 35ezerért??

2012. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
meg nem itt kellene reklámozni őket,már bocs!nem mindenki teheti meg,hogy még használtan is márkásat vegyen!inkább megveszem a szerinted gagyi kínait,de vigyázok arra is...
2012. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Senki sem nézi le azokat akik drága gucciban rohangálnak. Ha megteheti valaki akkor vegye meg és kész.


Én megtehetném,de tapasztaltam már,hogy felesleges 100 ezerért márkás csizmát venni,mert az ugyanúgy tönkre megy mint a piaci..

Cipőt még akkor sem vennék használtan ha tudom kitől vettem. Egyszerű oka van: Sosem tudhatom,hogy az illetőnek nem volt-e gombás a lába,és ugye ezt nem is kérdezed meg a legjobb barátodtól sem."Katikám,nem gombás a lábad? a lábkörmöd?? Mert ha igen,akkor bocs,de nem kell a cipőd" Inkább veszek újat.

Én bár nem vagyok megrögzött márka viselő,de szívesen hordok nike,adidas, puma márkákat. De az nem érdekel,hogy a táskám milyen márkás vagy a pénztárcám.. Ha tehetném akkor egy kacsintős bisztrós pénztárcát vennék magamnak,mert gyerekkoromban odavoltam érte..De sosem dobnék ki pénzt 30 ezres táskáért..Minek?? Inkább veszek 30 ezerét táskát,cipőt, pénztárcát és még melltartóra is telne.

2012. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!