Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet úgy, hogy egyszer...

Lehet úgy, hogy egyszer Win7-et egyszer meg Win10-et használok?

Figyelt kérdés
Tehát most win7-em van. Lehet olyat, hogy felteszem a win10-et aztán ha úgy gondolom visszaállok win7-e ha azt megunom, akkor meg újra win10-re. Tehát így cserélgetni. Lehet ilyet? Mennyire (nem) tesz jót a gépnek?

2016. júl. 23. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha csak nem akarod 26-szor megvásárolni az op.rendszereket...
2016. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt hallottam, hogy win10 felrakása után vissza lehet állni 2-3 kattintással a win7-re (start/helyreállítás vagy vmi ilyesmi) viszont mivel le lenne töltve így nem lehetne variálgatni?
2016. júl. 23. 16:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy már nem lehet visszaállni, az csak az elején volt, de ha lehetne se tudnád össze-vissza telepítgetni őket.
2016. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt megértem hogx egy játékot megunsz de egy oprendszert?! Vagy te azzal játszol? Vagy hogy unod meg?
2016. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Helyedben inkább felpakolnám mind a kettőt és ha megunom az egyiket akkor átállítanám az alapértelmezettet.


Dirtywindowson van is egy leírás win7 és win8 dual bootról, de nem engedi belinkelni.

2016. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elég érdekes kérdés, az való igaz
2016. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert megszoktam a win7-et és rohadtul hiányozna, ha felraknám a win10-et és nem tudnám visszaállítani. De hát a korral úgymond meg haladni kellene.

Nekem a gépen nem volt olyan, hogy felvetette volna a kérdést, hogy frissítem-e win10-re.


Ja még egy kérdés.

Hallottam nem lesz ingyenes.

[link]

innen letöltöttem (eszköz letöltése) MediaCreationTool.exe fájlt töltött le.

azt ha felrakom pendrive-ra és úgy döntök, X hónap után hogy fel szeretném rakni, akkor elindítom pendrive-ról az exe-t és ingyen fel tudom rakni a 10-et? Így ki tudnám kerülni, azt hogy csak 29-ig ingyenes a frissítés. De azzal, hogy letöltöttem azzal ingyen fel tudnám tenni mondjuk szeptemberben?

2016. júl. 23. 16:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de megpróbálhatod, maximum buktad az ingyen frissítést.
2016. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne ingyenes. Inkább csináld azt, hogy azt, hogy legyen 3 partíciód. C-D-E. C-re teszed a Win7-et, D-re a Win 10-et, E-n lennének a programok, stb... Így a számítógép bekapcsolásakor ki kell választani, hogy a Win 7 vagy a Win 10 bootoljon be és mivel külön partíción lennének, biztosan nem is akadnának össze.
2016. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez nem hangzik rosszul és ezt hogy kell megcsinálni?
2016. júl. 23. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!