Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » School of dragons! HELP!...

School of dragons! HELP! Hogyan kell gipszet gyűjteni?

Figyelt kérdés
Nem régen kezdtem el School of dragons-al játszani és azt a feladatot kaptam Hangától, hogy gyűjtsek gipszet. El is mentem oda ahova vezetett a nyíl. De az egy nagy kőfal egy barlangban és nem tudom hol van a gipsz. Előfordult már az hogy a nyilacska egy kőfalhoz vezetett mert arra volt az éppen megszerezendő dolog de azt általában meg tudtam közelíteni másik irányból viszont ezt most akárhogy is próbálom nem megy.

2016. júl. 27. 15:25
 1/1 anonim válasza:

Ha már tudsz repülni akkor próbáld meg repülve megközelíteni a helyet, olykor már útvonalat kapsz, ha nem a földön vagy.

Vagy próbáld meg újraindítani a játékot.


Egyébként hova vezetett a nyíl? Vannak fura helyei a játéknak. Amik olykor gliccselnek

2016. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!