Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programot érdemes...

Melyik programot érdemes paklikészítésre használnom?

Figyelt kérdés

Amatőr játékkészítőként szeretnék A4-es lapra egy "kártyarácsot" programozni, ahol minden kártyát külön is megtervezhetek, valamint magát a rácsot is beállíthatom, hogy hogyan férne el a lapon. Jobb esetben ki tudom nyomtatni és csak ki kéne vágnom, rosszabb esetben pedig rendelkezik azokkal a paraméterekkel, amiket A4-es lapra szerkeszthetek.


Hasonlót láttam ugyan a Tabletop Simulator beépített kártyakészítőjében, de az nem kifejezetten A4-es rácsméretre van tervezve, valamint programon belül lehetett csak elérni a kártyákat, nem nyomtatásra tervezték, illetve nem jöttem még rá, hogy kell A4-es lap méretűre igazítani.


Photoshop meg a társai nekem kínaiak


2016. júl. 28. 12:14
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor marad a Microsoft vonal :


- Word

- Publiser (mint a Microsoft kiadványszerkesztője)

- Paint (legvégső esetben).


Sok sikert.

üdv.

2016. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
Csak félig-meddig értem, hogy mit akarsz, és hogyan képzeled el a munkafolyamatot a tervezéstől a kivitelezésig, de én hasonló jellegű feladatra az Inkscape-et venném elő, és megtámogatnám valamelyik pixelgrafikus szerkesztővel is, mint pl. a Gimp. Tartok tőle, hogy ezek a programok számodra már a Photoshop-társak kategóriájába esnek, de nincs olyan szoftver, amelyik legalább minimális tanulást ne igényelne.
2016. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!