Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program a legjobb...

Melyik program a legjobb arra, hogy egy kisebb képet úgy nagyítsunk fel (kb.600%-ra), hogy teljesen éles maradjon?

Figyelt kérdés
Ha PS-sel lehet megoldani, leírná valaki, hogyan kell?
2008. szept. 29. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megcsinálni, ha raszter grafikás képről (bmp,jpg,jpeg,gif,tiff,stb.) van szó. Ha vektor grafikás kép, akkor pedig meg kell nyitnod egy rajzolóprogrammal, ami tudja kezelni a formátumot. Például, ha van egy .cdr fájlod, azt a CorelDraw programmal nagyíthatod fel.
2008. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha pixelekből épül fel és ugye miért ne abból épülne /pl egy fotó/ na azt akkor SEHOGY!!!!!!!!!!!!!!! Ahogy írták előttem, ha vektoros a kép akkor meg korlátlanul nagítható mert egy képlet alapján van megszerkesztve a kép.
2008. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem... Hát azért köszönöm!
2008. szept. 29. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen program nem tökéletes arra,mert csak digitális zoomot használ és akkor minden képnek romlik az élessége.
2008. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet,hogy van olyan.Csak én nem tudok olyanról.
2008. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van hát! James Bond szokta használni, amikor a halott szeméből kimenti a gyilkosa képét.
2008. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Meg marha nagy felbontású éles képpel kell dolgozni és akkor bármivel lehet 600%-ra nagyítani :-)
2008. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

600% ? Mit akarsz Te? Óriásposztert egy 128*160-as mobilos képből?


Egyébként lehet nagyítani, és hogy milyen mértékben, az csak a kép minőségén és felbontásán múlik. Nekem pl van két fényképezőm, az egyik már 3megapixelnél is "kásás" képeket készít, és alapból gáz, inkább csak kicsinyítni lehet. Másik fényképezőm egy pro kategóriás dslr cucc, aminek a képeit "esetenként" duplájára is fel tudom nagyítani, vagy akár 250%-ra is relative élvezhető végeredményt kapva.

2008. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!