Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google chrome-ot használok és...

Google chrome-ot használok és nem indítja el a youtube-os videokat, kér flash frissítést, megadom, de a legújabb flash sem tetszik neki. Már beta verziót is feltettem (chrome), de semmi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 17:39
 1/7 anonim válasza:
0%

Szerintem töröld le azt a szart és használj Mozillát az sokkal jobb.

Vagy Internet Explorer 7-et

2010. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
a mozilla a sz*r de nagyon!!! Az explorer-ről nem is beszélve, le ne töltsd!!!
2010. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Explorer 7? Hát k***a jó, és akkor még a Google Chrome a sz*r...
2010. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy tele van az oldal "jaj az opera nem játssza le a youtube videót" kérdésekkel,most meg a Chrom.Firefox szóba sem került ezzel kapcsolatban.Szerintem is egyszerűbb lenne azt használni,ami jól működik.
2010. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvastam valamit, hogy a chrome-ba beolvadt az adobe és nem kell frissítgetni semmit, mert megoldja a böngésző, ehhez képest az én agyam fog leolvadni, ettöl a tetűtől. Na, eddig szerettem a chromot.
2010. ápr. 17. 18:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem! Az a baj, hogy gondolom a nagy olvasztgatás közepette, elfelejtették, hogy akinek be van kapcsolva a flash blockja az eddig ugy nézte a videot, hogy ő döntött róla.., ugye egy klikk és akkor mehet csak. -Na most nem tudod elindítani a videót, csak ha kikapcsolod teljesen a flash blokkot. De nem ezt írja a szemét,hanem ,hogy régi a flash playered.
2010. ápr. 17. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy oldottam meg, hogy a Chrome-mal átvetetettem a Firefox beállításait. Amit a Firefoxom tud, azt tudja a Chrome is. Csavarkulcs, Beállítások, Személyes adatok, Adatok importálása egy másik böngészőből.
2010. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!