Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premier Pro CC 2015-ben...

Taky20 kérdése:

Adobe Premier Pro CC 2015-ben hogyan kell pontos fájlméretet kiszámolni a programon belül?

Figyelt kérdés

Adobe Premier Pro CC 2015-öt használok videó vágáshoz. Amikor elkszültem az összevágott videóval és exportálnám a gépre sajnos csak egy (estimated) hozzávetőleges fájlméretet látok és nem tudom sajnos hogyan is kell kikalkulálni a pontos méretét a fájlnak amit majd exportál a program a gépre!

Ha jól tudom a bitrate beállitásásval ki lehet valahogyan számolni, hogy pontosan mennyi is lesz az exportált fájl mérete viszont van e lehetőség a programon belül nem hozzávetőleges hanem pontos fájlméretet megtudni exportálás elött?



2016. júl. 30. 01:21
 1/2 tabaki ***** válasza:
Ne legyen igazam, de szerintem a tömörített formátumokat nemigen lehet előre pontosan kiszámolni, mert erősen függnek a renderelt képek tartalmától. De ezt csak anélkül tippelem, hogy valaha is használtam volna Premiere-t, úgyhogy más esetleg megnyugtatóbb válasszal szolgálhat.
2016. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam és persze sok forumot is olvastam de sajnos az angolom nem perfekt viszont ott sem találtam konkrét választ erre a kérdésre!

Talán szerencsém lesz és valakinek sikerült erre már rájönnie.

2016. júl. 30. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!