Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítettem Windows 10-re....

Frissítettem Windows 10-re. Fiókos aktiválás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az 1 éves akció alatt inyenes a dolog és azt is tudom, hogy a windows 10 aktiválja magát magától. Én a fiókos-aktiválásos megoldást választanám, ezt hogyan kell. Egyszerűen csak belépek a Windows 10-be és kész? Gondolom ilyenkor a windows összeköti magától az aktiválást és a fiókot. Így, ha a rendszert újratelepítem, csak újra be kell jelentkeznem a fiókba és kész? Vagy kell valami "fiók-Windows aktiválás" műveletet csinálni (mármint összerendelni a fióükomat az aktivált windowsról, hogy legközelebb tudja a frissen telepített 10 azt, hogy igen, én már rendelkez(t)em jogtiszta, aktivált 10-zel.


A válaszokat köszönöm!


2016. júl. 30. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz microsoft fiókkal belépni, válaszd a helyi fiókot, ahhoz nem kell jelszót beállítanod. Ha microsoft fiókkal lépsz be mindig fogja kérni a jelszót, és mindig csatlakozik az one drive szolgáltatáshoz.
2016. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem Microsoft, hanem helyi fiókkal lépsz be, akkor is aktiválja magát, ha aktivált rendszert frissítettél, nem a fiókhoz köti az aktiválást, hanem a gépedhez, ebből következik, hogyha alaplapot cserélsz már nem tudod aktiválni.
2016. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!