Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban milyen kreatív...

Photoshopban milyen kreatív dolgokat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Pl. háttér csere, körberajzolás, szóval ilyen kreatív dolgok. Egy párat írnátok?

2016. júl. 30. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy 2-3 naponta ugyanazt megkérdezed és max 3 ember ír rá valamit, kicsit változatosabb lenne ha rákeresnél a neten milyen tutorialok és egyéb leírások vannak, vagy magadtól kitalálnál valamit. Ugyanis az nem kreatív, ha a szádba adják mit csinálj.
2016. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az elmúlt egy hónapban nem írtam ki egy kérdést se, de nem baj, azért szép próbálkozás volt. És tudod ez az oldal arra van, hogy segítséget kérjenek az emberek, nem pedig arra, hogy leszóld a másikat. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor meg inkább ne írj semmit.
2016. júl. 30. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Némi túlzással minden megvalósítható vele.

Színek módisítása, minták klónozása, színcsere, kivágások, rétegrk lehetősége, fából vaskarika, és még satöbbi. A rajzolást majd kifelejtettem. Sok gyakorlat, és az eszközök megfelelő kombinálása, és az ezekben rejlő lehetőségek alkalmazása, és grafikai érzék elengedhetetlen, és persze sok-sok idő. Ezek kellenek a használatához.

2016. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. júl. 30. 12:48
 5/9 tabaki ***** válasza:

#1 feddő szavait meg tudom érteni, pont a háttércserét meg a körberajzolást most kérdezték a napokban -- ezek szerint nem te voltál, légy elnéző.

A fentiek a legegyszerűbb alapdolgok, olyan messze vannak a kreativitástól, mint Makó Jeruzsálemtől. Ha érdekesebb dolgokra is kíváncsi vagy, csemegézz ezekből:

[link]

2016. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy meg kell szólalnod.
2016. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:

@#6:

Jaj már, hát persze.

Ez ilyen.


Ha morcos szavaidat nem a korai kelés sugallta, hanem az, hogy a hozzászólásomat esetleg a tiéd leszólásának érezted, hát eszem ágában sem volt ilyesmi, minden szavaddal egyetértek. A sajnálatosan definiálatlanul hagyott „fentiek” csakis a Kérdező által említett apróságokra vonatkozott, egyszerűen murisnak találtam, hogy a körberajzolás megkapja a „kreatív dolog” titulust. Kábé ehhez hasonlónak éreztem a kérdést: Milyen táncművészeti elemet lehetne még kiagyalni az orrtúráson és a hasra esésen kívül?

De igazad van, némiképp elszaladt velem a ló, ötletesen használva a legegyszerűbb fortély is vezethet látványos és izgalmas eredményre. Mea maxima culpa, remélem, Kérdező sem veszi lelkére a méltatlanul lesajnálóvá lottyant körítést, és érdemesnek tartja utánajárni, hátha talál néhány hasznos ötletet a linkelt tutoriálokban.

2016. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A korán keléssel abszolút összefügg, de teljesen más dologról van szó. Már sokadjára futok bele abba, hogy két lapfülön böngészgetem a Gyk.-t, két külön kategóriában. Otthon kategóriában akartam valakit picit megfeddni tiszteletlensége miatt, aztán hagytam. Pár pillanat múlva meggondoltam megam, kiírtam amit akartam, de közbe már ennél a kérdésnél jártam, és én marha, ide írtam.

Bocs. :) Le kell szoknom erről, és sokkal több kávéval kell indítanom a napot. :)

2016. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
Phü, ez azért megnyugtató. Hogy az ember az efféle véletlenek hatására szállhat néha magába egy kissé, az kellemesebb adománya a Sorsnak, mint egy igazi orronkoppintás.
2016. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!