Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy meglévő feliratnak a...

Egy meglévő feliratnak a színét, hátterét, betűtípusát hogyan lehet megváltoztatni, úgy, hogy dvd lejátszóban is olyan maradjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy számítógépen, ha van olyan lejátszóm egyszerűen át lehet állítani, pl. bs playerrel, de ha kiírom dvd-re, ugyanolyan marad. azért zavar, mert fehér és sokszor egyáltalán nem látszik.
2010. ápr. 17. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudod megtenni, ha a dvd lejátszóba új firmware-t telepitessz, ami tudja a fenti dolgokat. Én is ezt tettem, szerencsére adtak ki a géphez újat. A telepítés azonban nagyon nagy körültekintést igényel. Amíg frissül a rendszer, akkor nem lehet pl. áramszünet. Szóval csak ésszel!!!


A másik megoldás, ha a feliratot eleve beleégeted a filmbe, és akkor a dvd lejátszón nem választassz feliratot.

2010. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, azt meg tudnád mondani, hogy kell beleégetni, azt még nem csináltam.
2010. ápr. 19. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, ez segiteni fog:


[link]

2010. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. ápr. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!