Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene ebben lefordít...

Valaki segítene ebben lefordítani és elmagyarázni?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy nagyon hosszú, de nagyon megköszönném. Kezdő photoshopos vagyok, és az angol sem megy annyira (magyar photoshopom van). Kérlek, csak akkor válaszolj, ha normális választ tudsz adni a kérdésre :)



2016. júl. 31. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

1 Lépés.

Csinálj egy új dokumentumot.

Legyen 1:1(Egy aránylik az egyhez).

Vászon legyen 3700px(mivel nem photosoppolok a canvas szó itt nem tudom mit takar)

Az rgb szín legyen 300 pixels/inch


2.lépés

Ezt mindjárt kűldöm.

2016. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most nézem hogy 42-lépés,hát bocsi....

Ezt neked senki nem fogja lefórdítani.

Mert az egy dolog hogy elolvasom 20p alatt,de mire legépelem már este lessz.Keress magyar tutorialt!Vagy elő a szótárral.

2016. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legalább az első párat leírnád? Hogy el tudjak indulni. Légyszíves:D
2016. júl. 31. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

2.lépés

Add a fotót a főmodellhez.

Helyezd el a rétegmodelt,nevezd el,majd nyomj entert.Használd a Varázs pálcát(vagy mit:vagy nyomd meg a w gyorsgombot).És valamilyen értékét 20pixelre kell állítani(a szakszavak fordítása nehéz feladat)Shift+Klikk,válaszd ki a világoskék hátterer......Enyire nehéz a fordítás,mert ugye A,Az angol photosopos szakifelyezéseket tartalmazó mondatokat csak az tudja fordítani,aki photosoppol/photosoppolt.Amit eddig csináltam az emiatt szószerinti fordítás volt,amelyből te lehet nem értesz semmit.Hogy a búbánatba is tudnám,mi az a Magic Wand Tool,azon kívűl hogy ez valami varázs pálca.Érted...De nem fogod érteni mert nem tudsz angolról fordítani.Ha nem tudom mire használják azt a varázs akármit,nem tudom felépíteni úgy a mondatot...

2016. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezután zummolni kell a siftel a kis háttér környékére ahol az ujjak a kar,és az arc közé.

Sajnos ez a max pontosság xd

2016. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gábor_79 ***** válasza:

A tutorial szót sem ismered magyarul kérdező? Ha beírod a keresőbe, már elég sok hasznos találatot dob ki.

[link]

2016. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De én konkrétan ezt a tutorialt kerestem -,- és ez nincs meg magyarul.

Másik válaszoló, köszönöm szépen,hogy leírtad. Ment a zöld kéz.

2016. júl. 31. 20:52
 8/8 Gábor_79 ***** válasza:
Ahan. Értem.
2016. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!